top of page

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

"2003 yılında Malatya'da çelik ve prefabrik yapılar üzerine faaliyetlerimize başladık ve o günden bugüne müşteri ziyareti her zaman ön planda tuttuk.

2010 yılında İstanbul Beykoz'da ilerleyen kadromuzla birlikte daha sağlam ve emin adımlarla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Müşteriye yüksek kaliteli çelik ve prefabrik yapılar sunarken, davranışlara, dayanıklılığa ve estetik değerlere bir araya getirme konusunda öncü olmayı amaçlıyoruz.

Neden Çelik Ev Tercih Etmeliyim?

Çelik evlerin tercih edilmesinin sebepleri arasında her şeyden önce uzun ömürlü olmaları gelmektedir. Dayanıklılık noktasında depreme mukavemeti en fazla olan yapılar çelik konstrüksiyon evlerdir. 

Temiz ve Organize Çalışma

İnşaat sektöründe temiz ve organize bir çalışma ortamı sağlamak, işlerin verimli ve güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlar.

Kısa Teslimat Süreleri

İnşaat projelerinin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için ayrıntılı bir planlama ve etkin bir proje yönetimi gereklidir. 

Geri Dönüşüm  %100 Güvenlik 

İnşaat projelerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, %100 sağlamlık ve garanti sağlama, muhafaza etme, koruma ve uzun ömürlülük açısından son derece önemlidir.

Uzun Ömürlü Kullanım
Çevre Dostu

İnşaat sektöründe uzun ömürlü kullanım ve çevre dostuluğu, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği açısından önemli unsurlardır. 

Kalite Garantisi

Firmamız, sektördeki tecrübemiz ve uzmanlığımızla projelerinizin her durumda size destek olmaktan mutluluk duyacaktır. İnşaat ihtiyaçlarınız için ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini önemsemekle, projelerimizi zamanında ve bütçeye uygun bir şekilde kullanmak için azami gayret sarf ediyoruz. İşimizin her kalite kontrolünün öngördüğü süreyi, güvenilir ve uzun ömürlü yapıları sunuyoruz.

Çevre dostu bir yaklaşımı benimseyerek, çelik ve prefabrik yapılarımızı sürdürülebilirlik ilkesine uygun olarak tasarlıyor ve üretiyoruz. Enerji üretimi, geri dönüşüm ve çevre koruma ilkelerini gözetiyor, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefimiz.

İnşaat sektöründe kaliteli hizmet ve uzmanlığımızla tüketicilerimiz, güvenliklerini kazanmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Çözüm ortağı olmak ve başarılı projelerinize imza atmak için heyecanla beklediğinizi umuyoruz.

 

Bize olan güveniniz için teşekkür ederiz."

Hayalinizdeki evi inşa edelim.
Bugün bize projenizi anlatın.

bottom of page